Witamy na stronie pbssopot

pr

Reklama dźwignią handlu

2017-09-05 | Marlena

frazy kluczowe: marketing, pr, promocja, public relations, reklama

(...) się rozpoznawalna i klienci zaczęli ją dostrzegać jako potencjalnego partnera handlowego. Bardzo ciekawym i coraz częściej wykorzystywanym rozwiązaniem jest produkcja spotów i animacji reklamowych. Takie filmy możemy wykorzystać zarówno do promocji swojej firmy w internecie jak i telewizji. Warto jednak wybrać sprawdzonego producent filmów korporacyjnych tak (...)

Nowoczesna reklama - czyli jaka?

2015-02-15 | Emil

frazy kluczowe: marketing, pr, promocja, public relations, reklama

(...) angielskiego, outdoorową. Wykorzystuje one możliwości, jakie daje elektronika, aby dotrzeć do potencjalnych klientów poza miejscem ich zamieszkania. Często używane są w tym celu reklamy świetlne, posługujące się z reguły wielkoformatowymi ekranami montowanymi w okolicach dróg czy często odwiedzanych budynków. Jednym z bardziej nowoczesnych rozwiązań w ramach ogłoszeń świetlnych jest wykorzystanie diod, które montowane są w mniejszych formatach w miejscach częściowo lub całkowicie (...)

Wyniki badań

2010-09-23 | Izabela

frazy kluczowe: marketing, pr, promocja, public relations, reklama

(...) wyników, wnioski pobadawcze, selekcja próbki badawczej, działania telemarketingowe. Przeprowadzone badania marketingowe i wyniki zebrane w ankietach dowiodły, że pracodawcy preferują zatrudniać kandydatów do pracy na bazie tradycyjnej umowy o pracę. Znany jest taki rodzaj badań rynku, w którym rolę kluczową odgrywa ewaluacja i socjologia społeczna. Są to tzw. badania ewaluacyjne, jakich przykłady realizacji znajdziecie w przekazanych przez nas materiałach dostępnych na witrynie internetowej. Synergia dokumentacji badawczej oraz metod stosowanych w (...)