Witamy na stronie pbssopot

public relations

Reklama dźwignią handlu

2017-09-05 | Marlena

frazy kluczowe: marketing, pr, promocja, public relations, reklama

(...) Warto również pomyśleć o profesjonalny video marketing to idealna sprawa dla wszystkich, którzy w ciekawy, nowoczesny i bardzo obrazowy sposób chcą przedstawić zalety swojej firmy. Obecnie w rynku telewizja ma największy udział, zaraz po niej jest internet, więc przygotowane w taki profesjonalny sposób filmy oraz spoty reklamowe posłużą nam do promocji w obu (...)

Nowoczesna reklama - czyli jaka?

2015-02-15 | Emil

frazy kluczowe: marketing, pr, promocja, public relations, reklama

(...) technologii trójwymiarowej, osiąganej przez zastosowanie folii soczewkowej. Tego typu plakaty mają za zadanie przede wszystkim wybić się ponad to, co ludzie mogą ujrzeć na co dzień. Zwrócenie uwagi poprzez niekonwencjonalne rozwiązanie stanowi bowiem połowę sukcesu. Zmieniające się obrazy 3D stanowią pewnego rodzaju ciekawostkę, obok której trudno przejść obojętnie. Stosunkowo nowym pomysłem jest również technologia druku elektroluminescencyjnego, dzięki któremu po zapadnięciu (...)

Wyniki badań

2010-09-23 | Izabela

frazy kluczowe: marketing, pr, promocja, public relations, reklama

(...) jest lista publikacji w portalach internetowych a także periodykach o tematyce PR a także marketingowej. Nasz ośrodek badań opinii publicznej prowadzi badania opinii publicznej i badania rynku z uwzględnieniem najnowszych zdobyczy z obszaru marketingu społecznego. Struktura naszej pracowni skupia umiejscowione w kluczowych miastach w Polsce centra badania opinii publicznej. Lista firm badania opinii publicznej, które ściśle z nami współpracują, zaprezentowana jest na naszej firmowej stronie www. Wyszukacie tam również opisy wykorzystywanych przez nas (...)