Zastanawiasz się jak działa nasz system lokalizacji pojazdów?

Lokalizator gps umieszczane jest wewnątrz pojazdu, a dokładniej w instalacji elektrycznej lub jak wolisz w komputerze pokładowym samochodu. Dostęp do lokalizatora gps mamy tylko my, dlatego nie ma obaw, że wpadnie w niepowołane ręce. Natomiast Ty uzyskujesz wszystkie dane na specjalnie skonstruowanej aplikacji — wymagany jest tylko dostęp do urządzenia mobilnego z w miarę szybkim Internetem. Dane o pojeździe pobierane są z satelity, a następnie wysyłane do Twojej aplikacji, dzięki czemu możesz w prosty oraz szybki sposób sprawdzać wszystko co Cię interesuje. Monitorowanie pojazdów umożliwia pozyskanie danych, które pomogą w szczególności dopracować trasy Twojej floty samochodów, co zredukuje koszty, a poprawia zyski firmy.

Jeśli lokalizacja gps to tylko z naszą firmą!

Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty monitoringu pojazdów gps Śledzenie pojazdów umożliwia w szczególności pobieranie danych o eksploatacji samochodów, stylu jazdy poszczególnych kierowców, informowanie o zbliżających się przeglądach czy wymianach oleju, o zużyciu paliwa, o dostosowaniu prędkości do panujących na danej drodze przepisów czy informuje Cię o korkach czy nieprzewidzianych okolicznościach na trasie.

Nadajnik gps do samochodu pozwala kontrolować aktualna pozycję pojazdu do 1 metra, na Twoim spersonalizowanym koncie w aplikacji. Mapka będzie wskazywać czy Twoi kierowcy nie zbaczają z trasy oraz czy przestrzegają swojego czasu pracy. Dzięki lokalizacji gps masz możliwość tworzyć raporty oraz analizy, które ukażą jak aktualnie funkcjonuje Twoje przedsiębiorstwo lub ewentualnie wskaże co należy poprawić czy ulepszyć Z naszych lokalizatorów gps korzysta między innymi firma www.puhmaxicar.pl