System lokalizacji pojazdów jest pomocny, także podczas prowadzenia oraz weryfikacji ewidencji kosztów. Wystarczy tylko wprowadzić dane z konkretnych faktur, a nasz system zajmie się wszystkimi wyliczeniami za Ciebie — jest to duże ułatwienie w przypadku dużych firm transportowych. Często zapominasz o zbliżających się, niezmiernie ważnych terminach? — zainwestuj w nasz system lokalizacji pojazdów gps

Aplikacja w swoich dodatkach posiada kalendarz, który pomoże ulepszyć organizację pracy w Twojej firmie — przestać poświęcać swój niezbędny czas na poszukiwanie konkretnego dokumentu, zainstaluj naszą aplikację. Kalendarz automatycznie wytwarza i zapisuje ważne dla przedsiębiorstwa terminy takie jak: zbliżające się przeglądy konkretnych samochodów czy dobiegające ku końcowi terminy ubezpieczeń pojazdów — oczywiści sam również możesz wprowadzać do kalendarza ważne dla Ciebie terminy. Pełna oferta dostępna na stronie www.systemylokalizacyjne.pl.

Bądź na bieżąco z aktualnym stanem dróg krajowych oraz międzynarodowych

Ważnym aspektem naszej aplikacji jest to, że kalendarz wyposażony jest w alarmujące Cię przypomnienia, dzięki którym nie zapomnisz już o żadnych zbliżających się datach, niezwykle ważnych dla twojej firmy — sygnalizacja odbywa się przy pomocy smsa, maila lub powiadomienia w aplikacji. Nadajnik gps do samochodu ukazuje Państwu we wszelkich analizach i raportach przejrzysty obraz tego, jak swoją pracę wykonywali twoi kierowcy.

Lokalizator gps umożliwia śledzenie pojazdów nalężących do Twojego przedsiębiorstwa z dokładnością nawet do 1 metra. W momencie, gdy otworzysz naszą aplikację i zalogujesz się do swojego konta, Twoim oczom ukaże się przejrzysta oraz czytelna mapka, dzięki której możesz zlokalizować interesujący Cię pojazd. Pojazdy z twojej floty oznaczone są na mapce specjalnymi znacznikami — do każdego z monitorowanych samochodów przypisany jest inny kolor znacznika.