Niewielki lokalizator gps umieszczony w zegarku bądź innym przedmiocie, które nosi Twoje dziecko, ułatwi Ci nieustanną kontrolę oraz lokalizację na mapce — w przypadku, gdy dziecko zmieni trasę, system natychmiastowo powiadomi Cię o tym incydencie poprzez alarm, smsa lub maila. Monitoring osób starszych? — od teraz nie musisz się już martwić o swoich bliskich Naszą firmę stworzyliśmy już kilkanaście lat temu, jednak nie spoczywamy na laurach i głównej pozycji lidera jaką zdobyliśmy, tylko nadal szukamy innowacyjnych oraz atrakcyjnych rozwiązań z zakresu lokalizacji gps. W głównej mierze naszą siłą napędową są pracownicy, których dobieramy osobiście oraz zapewniamy zdobycie dodatkowych umiejętności oraz nabycia nowych doświadczeń. W naszych szeregach mamy doświadczonych inżynierów, informatyków czy personel zajmujący się profesjonalną obsługą klienta i dbaniem o dobry oraz nieskazitelny wizerunek przedsiębiorstwa.

Wraz z rosnącym zainteresowaniem na monitorowanie oraz lokalizacje osób, wprowadziliśmy do naszej oferty produkty ułatwiające namierzenie Twoich bliskich. Monitoring osób to nic skomplikowanego wystarczy posiadać do swojej dyspozycji urządzenie takie jak smartfon, tablet czy laptop, a nadajnik wskaże Ci aktualne miejsce, gdzie przebywa śledzona osoba. Oferowany przez nas monitoring floty to najlepsza usługa dostępna na polskim rynku.

Najbardziej narażona grupą wiekową na zaginięcia są osoby starsze, które często zapominają o drodze powrotnej do domu bądź o danych kontaktowych do swoich opiekunów. Przy pomocy naszego lokalizatora gps możesz być spokojny, ponieważ na bieżąco posiadasz wiedzę, gdzie aktualnie znajduję się śledzona osoba. Nadajniki służące do monitoringu osób są niewielkie, dlatego nie ma nawet najmniejszej możliwości, że lokalizator zostanie zgubiony bądź ulegnie zniszczeniu. Aby nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z naszym ekspertem poprzez telefon lub formularz internetowy.

Chcesz śledzić na bieżąco sytuację jaka panuje w Twojej firmie? Chciałbyś mieć dostęp do lokalizacji floty pojazdów? — to wszystko jest możliwe dzięki naszej działalności Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w tworzeniu systemów monitorowania pojazdów oraz wszelkich związanych z nimi urządzeń. Oferujemy Ci udogodnienia w postaci lokalizatorów gps, które umożliwią zebranie aktualnych danych o firmie oraz bieżącym położeniu każdego z pojazdów — możesz spać spokojnie, masz wszystko pod kontrolą przez cały okres licencji. Jedną z firm która korzysta z monitoringu floty jest Achilles świadcząca usługi przeprowadzkowe.