Przy pomocy danych zawartych w systemie lokalizacji pojazdów możesz obniżyć koszty swojej floty. W aplikacji mobilnej, przy pomocy specjalnie stworzonej zakładki możesz podglądać informacje o przejechanych kilometrach czy stylu jazdy kierowców, natomiast nasz system przeliczy i przedłoży te dane na statystyki oraz analizy — wnioski dotyczące obniżenia kosztów ukształtują się same.

Monitoring pojazdów pozwala w łatwy i szybki sposób prowadzić ewidencje kosztów — teraz to nic trudnego, wystarczy że w odpowiedniej zakładce wprowadzisz poszczególne faktury, a system sam przeprowadzi wszelkie naliczenia. Dodatkowo w naszej aplikacji do monitorowania samochodów zainstalowaliśmy kalendarz, który usprawni organizację w Twoim przedsiębiorstwie bez przeszukiwania zbędnych dokumentów. W kalendarzu automatycznie zawarte są terminy wszelkich przeglądów poszczególnych pojazdów czy terminy ubezpieczeń. Co ważniejsze aplikacja wyposażona jest w przypomnienia, które sygnalizują za pomocą maila lub smsa zbliżający się termin — teraz już nigdy nie zapomnisz o żadnym ważnym wydarzeniu.

Monitoring samochodów — redukcja kosztów floty pojazdów

Przy pomocy lokalizatora gps do samochodu możesz w prosty sposób sprawdzić jak jeździli Twoi pracownicy – wszystko zawarte jest w miesięcznych raportach. Monitoring gps zapewnia śledzenie pojazdów z dokładnością do 0,5 metra. W momencie zalogowania się do naszej aplikacji, otwiera się przejrzysta mapka, która umożliwia lokalizację gps. Pojazdy Twojej floty przedstawione są za pomocą różnobarwnych znaczników — każdy kolor oznacza poszczególny pojazd. Z naszych systemów korzysta firma Daiglob

Nasze mapy odzwierciedlają aktualne trasy kierowców oraz to co dzieje się na drodze, dzięki czemu w każdej chwili możesz zmienić trasy swoich pracowników, aby ominąć ewentualne korki bądź niezapowiedziane zdarzenia na drogach. Za pomocą naszej dokładnej mapki Możesz szybko namierzyć konkretny pojazd, wystarczy że wpiszesz w odpowiednie pole dane kierowcy, którego szukasz a lokalizator gps wskaże Ci aktualne jego położenie na mapie — śledzenie pojazdów nigdy nie było takie proste.