Śledzenie pojazdów z nami to nic trudnego

Dzięki naszym dokładnym lokalizatorom gps możesz w prosty i szybki sposób namierzyć interesujący Cię samochód z Twojej floty — wystarczy, że w wyznaczone w aplikacji pole wpiszesz dane personalne kierowcy lub rejestrację pojazdu, a mapka natychmiast wskaże aktualne miejsce położenia samochodu.

Mapy zamieszczone w aplikacji pomagają sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduję się określony samochód, odzwierciedla trasę, która została ustalona dla konkretnego pracownika oraz ukazuje na bieżąco wszelkie utrudnienia drogowe takie jak : korki, objazdy czy utrudnienia związane z wypadkiem na drodze.

Monitoring osób? — tylko u nas

System monitorowania pojazdów pomaga nie tylko obniżyć koszty związane z eksploatacja pojazdów, ale co najważniejsze gwarantuje bezpieczeństwo Twoim kierowcom oraz przewożonym ładunkom. Instalując lokalizator gps do samochodu również w przyczepach, w kilka minut możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twój towar oraz z jaką prędkością na danej trasie poruszali się pracownicy — na mapce odcinek trasy z przekroczenie prędkości, system oznaczy kolorem pomarańczowym. Na Państwa życzenie system umożliwi podgląd wszystkich statystyk czy analiz również Twoim pracownikom — ułatwi to komunikację między pracownikami oraz zmotywuje ich do lepszego działania Przy pomocy lokalizatora gps, zamontowanego w pojazdach możesz oszacować styl jazdy poszczególnych kierowców. Pomoże Ci w tym nasza aplikacja, która zobrazuje raport na podstawie ilości przyspieszeń samochodu czy gwałtownych hamowań.

Nadajniki gps do samochodu stworzone przez naszych specjalistów, wykonane są w drobnych wymiarach, tak aby nie były dostrzeżone gołym okiem przez nieodpowiednie osoby, a nawet przez twoich kierowców, dzięki czemu lokalizator gps zawiadomi Cię w przypadku zboczenia samochodu z wyznaczonej trasy oraz wykorzystania go dla własnych celów. Zamów nasz system lokalizacji pojazdów już dziś i skorzystaj z aktualnych promocji Z naszych systemów korzysta między innymi www.przeprowadzkipoznanskie.pl i okolice.